Dom Mników

Mników, małopolskie

  • 925 000 zł
  • 105 m²
  • 8 810 zł/m²

Zdjęcie

Katarzyna Glodt

Skontaktuj się

Dom Mników

Mników, małopolskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

925 000 zł

105 m²

8 810 zł/m²

Dom Mników

Zaktualizowane: 21 maja 2026

925 000 zł 105 m² 8 810 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
191 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
2024

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

191 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

2024

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 925 000 zł (8 810 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy Mników)
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 105 m², 4 pokoje (3 sypialnie); stan: do wykończenia
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 2024
  •   technika budowy: murowana; materiał budowy: pustak
  • Działka: 191 m²
  •   działka ogrodzona
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, kanalizacja; ogrzewanie: pompa ciepła
  •   Internet
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Centrum Krakowskich Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową inwestycję w Mnikowie.

Dom wykończony pod klucz!

Tylko 8,5 km do granicy Krakowa!

Oferujemy do sprzedaży domy - 1/2 bliźniaka o pow.105 m2 w stanie deweloperskim , położony na kameralnym osiedlu 14 domów w spokojnej okolicy w Mnikowie . (...)

Agent

Katarzyna Glodt

604 150...

604 150 644

604 150 644

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Katarzyna Glodt

604 150...

604 150 644

604 150 644

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość