Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy nad jeziorem Mników - Oferty sprzedaży i wynajmu w Małopolsce

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Mników

Mników,małopolskie

690 000 zł96 m² 7 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:194 m²

Powierzchnia całkowita 118m2 Powierzchnia użytkowa 96m2 Powierzchnia działki 194m2 Dwa miejsca postojowe zlokalizowane na działce w cenie. *** lokalizacja *** Dom znajduje się w Mnikowie, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mników

Mników,małopolskie

850 000 zł140 m² 6 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Emmerson nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż wolnostojący dom w podkrakowskim Mnikowie o powierzchni użytkowej 120 m2, zlokalizowany na 300 m2 działki Dom z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mników

Mników,małopolskie

710 000 zł91 m² 7 802,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:194 m²

**opis *** dom 3L Powierzchnia całkowita 112m2 Powierzchnia użytkowa 91m2 Powierzchnia działki 194m2 Dwa miejsca postojowe zlokalizowane na działce w cenie. *** lokalizacja *** Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mników

Mników,małopolskie

749 000 zł105 m² 7 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do sprzedania: nowoczesny, solidny, funkcjonalny dom w Mnikowie gmina Liszki na osiedlu Mników na 102 , z dobrym dojazdem do Krakowa. *** opis *** Powierzchnia całkowita 120m2 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mników

Mników,małopolskie

749 000 zł120 m² 6 241,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Do sprzedania: nowoczesny, solidny, funkcjonalny dom w Mnikowie na osiedlu Mników na 102 , z dobrym dojazdem do Krakowa. *** opis *** Powierzchnia całkowita 120m2 Powierzchnia użytkowa 105m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mników

Mników,małopolskie

749 000 zł120 m² 6 241,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mników

Mników,małopolskie

750 000 zł120 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Jeżeli jesteś miły i sympatyczny, a do tego szukasz solidnego domu w lokalizacji, która jest kompromisem pomiędzy spokojem otoczenia a wygodą korzystania z miasta, to mamy dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mników

Mników,małopolskie

1 693 829 zł182 m² 9 306,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:791 m²

Zapraszam do zapoznania się z 3 etapem inwestycji domów wolnostojących w Mnikowie " Mników Zielona Dolina". Bliskość natury, wyjątkowe, nowoczesne udogodnienia, bezpieczeństwo. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mników

Mników,małopolskie

1 097 000 zł110 m² 9 972,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Chcesz wstać rano i cieszyć się wspaniałym widokiem przez cały rok? A do tego mieć taras z widokiem na Tatry i kominek, który umili zimowe wieczory. Sprawdź realizację widok.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij