Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy pod klucz Mników - Lista ogłoszeń domów wyszykowanych

21 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

879 000 zł148,66 m² 5 912,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:224 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i podatku pcc Planowane zakończenie budowy: czerwiec 2026 r. Nowoczesne domy w spokojnej okolicy pod Krakowem Mników, gm. Liszki Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł60,91 m² 8 849,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Połowa domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 60 m z dodatkowym poddaszem 20 m , położony w spokojnej, zielonej okolicy w Mnikowie pod Krakowem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 159 000 zł127 m² 17 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego w Mnikowie, w powiecie Krakowskim, gmina Liszki. Ten przestronny dom z basenem, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł170 m² 8 794,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 267 m²

Zapraszam na prezentację dom wolnostojącego w Mnikowie położonego na prawie 13-arowej działce. W tym domu, z dobrym skutkiem, połączono tradycyjną architekturę z elementami.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 100 000 zł120 m² 9 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:438 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej 120 m2, zlokalizowany w podkrakowskim Mnikowie we wschodniej części miejscowości. Zaciszna.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł148,66 m² 8 738,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i podatku pcc Nowoczesny dom wykańczany pod klucz, blisko Krakowa, na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny położonej w malowniczym Mnikowie (gm.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

875 000 zł140 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kameralne osiedle domów wolnostojących pod krakowem - idealne dla każdego kto chce mieć dom bez sąsiada za ścianą, dom Z ogrodem I blisko zielonych terenów. Nowy dom Dom to 140m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł125 m² 6 392 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

*** Zakup bezpośrednio od dewelopera! *** *** 0% prowizji! Brak podatku pcc! *** Na sprzedaż nowy, gotowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 125 m2 (105 m2 - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł148,66 m² 5 912,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i podatku pcc Nowoczesny dom blisko Krakowa, na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim (z możliwością wykończenia pod klucz).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł135 m² 8 140,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:515 m²

*** Oferta na wyłączność *** *** 0% prowizji, brak podatku pcc *** Prezentujemy na sprzedaż rewelacyjnie położony, 5 -pokojowy dom o powierzchni 135m2 (powierzchnia całkowita 160 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł140 m² 6 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł120 m² 8 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:295 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł120 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Kameralna inwestycja w Mnikowie, domy 120 m2, własny ogród, garaż, miejsce postojowe lokalizacja Mników, leżący w otulinie Teńczyńskiego Parku Krajobrazowego, to doskonała lokalizacja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł60 m² 7 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

*** 0% Prowizji! Brak podatku pcc! *** *** Zakończenie inwestycji w I/II kwartale 2028 r *** Na sprzedaż nowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 60 m2 (+15 m2 poddasza) położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł120 m² 8 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

*** Zakup bezpośrednio od dewelopera! *** *** 0% prowizji! Brak podatku pcc! *** Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 120 m2 położony w podkrakowskim.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł148,66 m² 5 912,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i podatku pcc Zakończenie budowy czerwiec 2026r. Nowoczesny dom blisko Krakowa, na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim (z.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł70 m² 7 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

*** 0% Prowizji! Brak podatku pcc! *** *** Zakończenie inwestycji w I/II kwartale 2028 r *** Na sprzedaż nowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 70 m2 (+20 m2 poddasza) położony.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł151,56 m² 50,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronny wolnostojący dom na sprzedaż z działką 15 ar o powierzchni użytkowej 151,56 m2 w podkrakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł78 m² 8 705,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

*** osada mników - wyłączne biuro sprzedaży *** *** 0% prowizji! Brak podatku pcc! *** Marzysz o własnym domu z ogrodem w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

875 000 zł140 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

*** Zakup bezpośrednio od dewelopera! *** *** 0% prowizji! Brak podatku pcc! *** Na sprzedaż nowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 120m2 (powierzchnia całkowita 140m2) położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 050 000 zł202,19 m² 10 138,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 032 m²

Oferta dotyczy sprzedaży domu E2 wolnostojącego, na działce o powierzchni 10a. Dom gotowy do odbioru z pozwoleniem na użytkowanie. Aktualna cena 2 050 000 pln Wszystkie informacje.

Mników,małopolskie

2 050 000 zł202 m² 10 139 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 032 m²

Oferta dotyczy sprzedaży domu E2 wolnostojącego, na działce o powierzchni 10a. Dom gotowy do odbioru z pozwoleniem na użytkowanie. Aktualna cena 2 050 000 pln zawiera rabat świateczny, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pod Lipą

Mników,małopolskie

769 000 zł97 m² 7 927,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

*** Zakup bezpośrednio od dewelopera! *** *** 0% prowizji! Brak podatku pcc! *** Na sprzedaż nowy, gotowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 110 m2 (96 m2 - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Mników

Mników,małopolskie

1 291 000 zł138 m² 11 953 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:503 m²

Promocja przygotowana specjalnie na dzień otwarty! Tylko do 4 października dom tańszy aż o 50 000 zł Regularna cena domu to 1 291 000 zł, cena podczas promocji wynosi 1 241 000 zł Dom D4 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Mników,małopolskie

889 000 zł140 m² 6 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:288 m²

Nowy dom wolnostojący 140 m mników, blisko krakowa I dolinki mnikowskiej wsparcie W kredycie I dla cudzoziemców Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mników

Mników,małopolskie

875 000 zł140 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Palmowa

Mników,małopolskie

899 000 zł115 m² 7 817,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:378 m²

*** Oferta na wyłączność! *** *** 0% prowizji! Brak podatku pcc! *** Na sprzedaż rewelacyjnie położony dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 115 m2 (powierzchnia użytkowa: 94).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Mników

Mników,małopolskie

1 291 000 zł108 m² 11 911 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:433 m²

Dom D4 - wykończony pod klucz Nie trać czasu i energii na bieganie za ekipami budowlanymi, i po sklepach z materiałami wykończeniowymi. Zrobiliśmy to za Ciebie! Wykończyliśmy dom tak,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Mników

Mników,małopolskie

679 000 zł78 m² 8 705,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mników

Mników,małopolskie

799 000 zł115 m² 6 947,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:264 m²

*** Oferta na wyłączność! *** *** 0% prowizji! Brak podatku pcc! *** Na sprzedaż rewelacyjnie położony dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 94m2 (powierzchnia całkowita:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Mników

Mników,małopolskie

479 000 zł75 m² 6 386,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

*** 0% Prowizji! Brak podatku pcc! *** *** Zakończenie inwestycji w IV kwartał 2026/I kwartał 2027 *** Na sprzedaż nowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 60 m2 (+15 m2 poddasza).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mników

Mników,małopolskie

769 000 zł110 m² 6 990,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Mników

Mników,małopolskie

479 000 zł75 m² 6 386,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mników

Mników,małopolskie

995 000 zł120 m² 8 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Mników,małopolskie

889 000 zł140 m² 6 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:288 m²

Nowy dom wolnostojący 140 m mników, blisko krakowa I dolinki mnikowskiej pomoc W kredycie I zezwoleniu dla cudzoziemców Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mników

Mników,małopolskie

875 000 zł140 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mników

Mników,małopolskie

699 000 zł102 m² 6 852,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

*** Zakup bezpośrednio od dewelopera! *** *** 0% prowizji! Brak podatku pcc! *** Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 102 m2 (powierzchnia użytkowa - 92 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Mników,małopolskie

889 000 zł140 m² 6 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:288 m²

Nowy dom wolnostojący 140 m mników, blisko krakowa I dolinki mnikowskiej pomoc W kredycie I zezwoleniu dla cudzoziemców Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Mników

Mników,małopolskie

649 000 zł78 m² 8 320,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mników

Mników,małopolskie

2 159 000 zł127 m² 17 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mników

Mników,małopolskie

2 159 000 zł142 m² 15 204,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Mników Luksusowy Dom 142 m z Basenem na 9-arowej działce tylko 9 km od Krakowa! Nowoczesny, w pełni wyposażony dom z prywatnym basenem, położony w prestiżowej i zielonej.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij